LETHALROCK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LETHALROCK

LOG IN OR GET OUT=)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI

+3
tuba
insect
Sosyopat
7 posters
YazarMesaj
Sosyopat
Admin
Sosyopat

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 1:24 pm

1970 lerde saçları dimdik yapıp kalıp gibi kalmasını sağlamak modaymış..
Buna uymak için binlerce genç saçlarını yaptırıp haftalarca yıkamıyolarmış...
Liseli bi kızda böyle yapmış..
Eve gelirken kafasına bir örümcek ağı takılmış ama farketmemiş...
Tabi saçınıda yıkamadmış hatta banyoya girerken kafasına torba benzeri bi şey geçirip yıkanıyormuş....

Neyse bi gün kız okulda sınavdayken şak diye bayılmış ama hastaneye kaldırıldığında çoktan ölmüş...
Otopsi esnasında saçları aralanınca binlerce örümcek ve kurtçuk morga dağılmış.

Meğer kızın kafasına takılan örümcek ağındaki yumurtalar büyümüş olgunlaşmış...
Kızın kafa derisini kemirip beynine kadar girmişler...Bu olaydan sonrada ABD de bi süre o moda yasaklanmış...

NE KADAR DOĞRU NE KADAR SALLLAMA BİLEMEYECEM...
https://lethalrock.yetkin-forum.com
insect
Admin
insect

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 1:44 pm

wayy beaa. kız güzelmiymiş ama şimdi:(
tuba

tuba

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 1:44 pm

öff çok kötü bişi ama doğrudur inanırım bi kadında eskiden evlencekmiş ama saçları baya kısaymış yabancı ülkeden peruk getirtmiş tabi o zamanlar bu kadar moda felan olmadığı için yabancı ülkeden gelio kadına takıolar peruğu ve düğün başladıktan yaklaşık iki saat sonra ölüo peruğun içinde aslında zehirli bi örümcek yuva yapmış kadının kafasına takıldığında ise zehrini kadına vermiş yani kısacası yazık olmuş kadına
Sosyopat
Admin
Sosyopat

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 2:54 pm

hala kız güzelmiymiş diyo ya kızın kafasından binlerce örümcek çıkıyo Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:
tuba

tuba

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 3:23 pm

Laughing
insect
Admin
insect

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 01, 2007 4:55 pm

abi örümcekli halini sormuyoz heralde yani örümceksiz güzelse yazık olmuş o bakımdan:)
GlüCkLicH

GlüCkLicH

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 1:25 pm

buna efsane falan denemez ama çin işkencelerinden biriymiş.herkes biliyordur gerçi.uff uzadı neyse

eskiden bu savaş mahkumları ya da herhengi bir suç işleyen insanlar çin işkencesine maruz bırakılcağı zamanlarda adamların saçlarını 0 numaraya vurdururlarmış.
sonra deve derisini kesip adamın başına geçirirlermiş(ya da yapıştırırlarmış)bir süre sonra adam bu deve derisi sökülmez hale gelir iyice kafa derisine yapışırmış.
zaman geçince adamın doğal olarak saçları çıkmaya başlarmış ve bu deve derisi yüzünden saçlar uzayamaz içe doğru yani beyne doğru uzarmış.çook zaman sonra ise daçlar kafatasının içine dolmaya başlar beyni keser ve yok edermiş.böylelikle adamın ölümü acı veren bir şekilde gerçekleştirilirmiş.
insect
Admin
insect

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 1:28 pm

ben biliodum bunu bi filimde de vardı hatta
GlüCkLicH

GlüCkLicH

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 1:37 pm

tühh:)
fragile_dreams

fragile_dreams

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 11:11 am

ya kiz hic hissetmemis mi ya...cok ilginc...
GlüCkLicH

GlüCkLicH

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 11:29 am

ya ona bakarsanız kadının kulağına örümcek girmiş ağ örmüş yumurta bırakmış kadın anca farketmiş.böyle olması da normal bence
fragile_dreams

fragile_dreams

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 11:42 am

cok ilginc ya...ya ama insan farkeder heralde ya...allahtan hergun sacimi yikiyom huylanirim ben yaaa Neutral
GlüCkLicH

GlüCkLicH

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 6:10 pm

ben de okuyunca huylandım.gidip neredeyse duş alacaktım.
böcek

böcek

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 8:48 pm

içim bi fena oldu örümcek fln.. acıdım kadına yafff pisi pisine gitmiş valla...
Sosyopat
Admin
Sosyopat

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 3:10 pm

benimde kulağıma örümcek girdi walla insan farketmiyor açıkcası
GlüCkLicH

GlüCkLicH

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 6:43 pm

hadi yaa:)hiç gıyç gıyç diye ses duymadın mı yani??yahu bu hayvan da ne ki yürür yürür izini belli etmez bir tür herhalde?kulak dibinde bile ses duyurmuyor.pes benm de bikere sivrisinek gibi bişey girmişti.çok garip bi ses çıkarmıştı.bi hoş olmuştum.sonra çıktı heralde
Stoneheads

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Empty
MesajKonu: Geri: ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI   ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI Icon_minitimePaz Tem. 22, 2007 12:16 am

Benim öle bi anım olmadı hiç yaaa!
Yoksa...
Yoksa öyle şeyler olduda ses filan çıkarmadıkları için ben mi duymadım? Kafamda binlerce örümcek yaşıyo olabilir şu an
b12

Muhtemelen kızın duyma konusunda rahatsızlıkları vardır.

"Dipnot şeklinde düşmemişlermiydi..Laughing "

ÖLÜMCÜL SAÇ MODASI
1 sayfadaki 1 sayfası